تبلیغات
ابزار و قالب وبلاگبیست تولزابزار سخن بزرگان برای وبلاگ ها و سایت ها
محاسن نظام آموزشی 6-3-3 - اولیت آموزش وپرورش اجرای نظام آموزشی 3-3-6است

اولیت آموزش وپرورش اجرای نظام آموزشی 3-3-6است

نویسنده :زکریا قادری
تاریخ:یکشنبه 23 مهر 1391-11:55 ق.ظ

معاون وزیر آموزش و پرورش: اولویت آموزش و پرورش اجرای

نظام آموزشی 3-3-6 است

خبرگزاری پانا: معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: در سال تحصیلی 92-91 اجرای طرح 3-3-6 از اولویت برنامه وزارت آموزش و پرورش بوده و تلاش ما بر این است که از لحاظ فضای آموزشی از اول مهرماه هیچ کمبودی در کشور نداشته باشیم.


به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، رییسی در جلسه مدیران و روسای آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان اردبیل افزود: اجرای ساختار جدید آموزشی یک رسالت بسیار بزرگ است و باید احساس مسئولیت کنیم تا فضا و تجهیزات لازم را برای آن آماده نماییم.

وی با اشاره به این که برای تامین فضای مورد نیاز هیچ گونه مشکل اعتباری نداریم، اظهار کرد: اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان موظف است ظرف مدت تعیین شده با قوت و قدرت تمام کمبود 135 کلاس درس را برای استفاده ساختار جدید آموزشی آماده نماید تا مشکلی در اول مهرماه در استان پیش نیاید.

معاون وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: تمامی مسئولین کشور برای اجرایی شدن نظام اموزشی 3-3-6 و حل مشکل آن مصمم بوده و به آن اهمیت می دهند بنابراین مدیران و روسای آموزش و پرورش هر مشکلی را که در مسیر اجرای این طرح داشته باشند انعکاس دهند تا در اسرع وقت برای حل آن اقدام شود.

گفتنی است در ابتدای جلسه احمد محمودزاده، مدیرکل آموزش و پرورش و یاور وحدتی پور، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گزارشی از اقدامات انجام یافته برای اجرای طرح 3-3-6 و مشکلات و نیازهای موجود ارائه دادند.

منبع:خبرگزاری پانا


ابزار وضعیت اب و هوا
-
سایت خدماتی هنری نایت اسکین